Zelená lúka

Rozhodujú činy

Aj my v Kauflande si želáme, aby bol svet o niečo lepší a krajší. Preto sa už dlhšiu dobu angažujeme napríklad v oblasti potravín z trvalo udržateľného poľnohospodárstva, prispievame k ochrane životného prostredia, klímy a ohrozených druhov. Prečítajte si viac o našich projektoch a zistíte, že urobiť niečo dobré sa dá veľmi jednoducho. Pretože vždy rozhodujú činy!

Filter:
Načítať viac
Naše mesto
Naše mesto

Zapájame sa do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku - Naše Mesto.

Nutri-
score
Nutriscore

Za účelom uľahčenia výberu potravín pre zdravú a vyváženú stravu, uvádzame na našich vybraných výrobkoch dobrovoľné označenie výživovej hodnoty Nutri-Score. V blízkej budúcnosti budú v Kauflande logom Nutri-Score označené výrobky našich privátnych značiek K-Bio a K-take it Veggie.

Dobro-
voľne
Dobrovoľníctvo

Našich zamestnancov motivujeme k dobrovoľníckej činnosti.

Ľudské práva
Ľudské práva

Spoločne s našimi spolupracovníkmi, zákazníkmi, obchodnými partnermi a záujmovými skupinami pracujeme deň čo deň na podporovaní ľudských práv. Angažujeme sa predovšetkým za férové obchodné praktiky, dobré pracovné a životné podmienky.

Z lásky k tradícii
Z lásky k tradícii

Z lásky k tradícii – vlastná značka produktového radu slovenských výrobkov ponúka mliečne a mäsové produkty vyrobené podľa osvedčených receptúr výlučne zo slovenských surovín od domácich dodávateľov.

Elektro-
mobilita
Nabíjacia stanica pre elektromobily

Počas nakupovania si bez problémov môžete zadarmo dobiť svoj elektromobil alebo elektrobicykel.

Terénne sociálne služby
Terénne sociálne služby

Podporujeme jednu z najstarších služieb SČK – terénne sociálne služby, ktoré pomáhajú naprieč celým Slovenskom zabezpečiť pomoc tým, ktorí sú na ňu odkázaní.

Ocenenia
Ocenenia

Nielen zákazníci, ale aj odborníci z národného aj medzinárodného prostredia ocenili našu spoločnosť v rôznych kategóriách. Prečítajte si viac o oceneniach, ktoré sme získali!

Tašky
Tašky

Hľadáte ekologického a viackrát využiteľného „pomocníka“ na nákupy? Máme pre vás riešenie! Vybrať si môžete nákupnú tašku zo 100 % bavlny, jednu z našich viacnásobne použiteľných tašiek, či trendy, bavlnenú sieťovku. Alebo si môžete priniesť vlastnú tašku.

Bio
Bio

V našom sortimente nájdete biovýrobky vo všetkých produktových a cenových kategóriách. Výrobky z ekologickej produkcie sa týmto snažíme sprístupniť každému zákazníkovi.

LNG kamión
LNG kamión

Vozový park nášho ilavského logistického centra posilní prvý kamión poháňaný tekutým zemným plynom. Vďaka tomuto ekologickému pohonu kamión zanecháva výrazne menšiu uhlíkovú stopu.

Ryby
Ryby

Náš pestrý a trvalo udržateľný sortiment rýb vyberáme podľa prísnych smerníc. V rámci zodpovedného konania venujeme pozornosť množstvu rýb v moriach a nepredávame veľmi ohrozené druhy. Všimnite si pečať trvalej udržateľnosti pri svojom najbližšom nákupe!