Zástupcovia slovenských pestovateľov ovocia a zeleniny a obchodníkov sa spolu s odborníkmi z Čiech aj Maďarska v dňoch 29. -30. novembra 2023 stretávajú na konferencii, ktorú ako partner podporuje Kaufland.

Pestovatelia a dodávatelia zeleniny a ovocia sa stretnú na celoslovenskej konferencii, podporuje ju Kaufland

Zástupcovia slovenských pestovateľov ovocia a zeleniny a obchodníkov sa spolu s odborníkmi z Čiech aj Maďarska v dňoch 29. -30. novembra 2023 stretávajú na konferencii, ktorú ako partner podporuje Kaufland.

Tri nové vozidlá od Nadačného fondu Kaufland pri Nadácii Centrum pre filantropiu využijú regióny Levíc, Svidníka  a Dunajskej Stredy.

Tri nové vozidlá určené na terénne sociálne služby bude Slovenský Červený kríž využívať vďaka nadačnému fondu Kauflandu pri Nadácii Centrum pre filantropiu

Počet ľudí, ktorí sa ocitajú v riziku chudoby či v sociálnej izolácii, neustále narastá. Preto sa Kaufland dlhodobo venuje podpore terénnych sociálnych služieb Slovenského Červeného kríža. Tie zabezpečujú predovšetkým znevýhodneným skupinám obyvateľov bezpečnú a pohodlnú dopravu na lekárske prehliadky, na úrady či do obchodu. Tri nové vozidlá od Nadačného fondu Kaufland pri Nadácii Centrum pre filantropiu využijú regióny Levíc, Svidníka a Dunajskej Stredy.

Obchodný reťazec sa stal opätovným lídrom v počte vystavení slovenských výrobkov.

Najviac slovenských výrobkov v regáloch vystavuje Kaufland, potvrdil to prieskum GfK

Obchodný reťazec sa stal opätovným lídrom v počte vystavení slovenských výrobkov. Jeho prvenstvo potvrdili aj výsledky júlového prieskumu renomovanej agentúry GfK, ktoré dokazujú, že Kaufland* má v priemere najviac vystavení slovenských produktov spomedzi všetkých maloobchodných reťazcov. Vedie medzi nimi s počtom 6 302 vystavení.

Menej plastov - spoločnosti skupiny Schwarz si nastavili ešte ambicióznejšie ciele

Menej plastov - spoločnosti skupiny Schwarz si nastavili ešte ambicióznejšie ciele

Kaufland a Lidl dosiahli v rámci svojej stratégie REset Plastic ďalší významný míľnik. Z toho dôvodu si stanovili nový cieľ a chcú ešte výraznejšie znížiť množstvo plastu použitého v obaloch produktov ich vlastných značiek. Sú tak priekopníci v oblasti obehového hospodárstva.

Potravinová zbierka, ktorá vďaka spolupráci so Slovenským Červeným krížom prebieha v Kauflande už desať rokov, pomôže ľuďom v ťažkej finančnej situácii.

Pomoc za vyše 117 000 eur – to je výsledok októbrovej zbierky Pomáhame potravinami, ktorú už desiaty raz zorganizoval Kaufland a Slovenský červený kríž

Potravinová zbierka, ktorá vďaka spolupráci so Slovenským Červeným krížom prebieha v Kauflande už desať rokov, pomôže ľuďom v ťažkej finančnej situácii. Reťazec a jeho zákazníci boli opäť štedrí, venovali do nej nielen trvanlivé potraviny, ale prispievali aj kúpou symbolického odznaku.

Lucia Vargová (vľavo)  a Nikoleta Lörincová zo spoločnosti Kaufland odovzdali symbolický šek Robertovi Krettovi z OZ Hlas nádeje

Kaufland finančne podporil voľnočasové aktivity pre rodiny s deťmi a mladých v Záhorskej Bystrici

Pri príležitosti otvorenia novej predajne v Záhorskej Bystrici venoval Kaufland finančnú podporu OZ Hlas nádeje, ktoré v tejto mestskej časti organizuje voľnočasové aktivity pre mamičky či oteckov s deťmi aj pre mládež. Jeho riaditeľ si prevzal symbolický šek na sumu 4194 € z rúk Lucie Vargovej, hovorkyne spoločnosti Kaufland Slovensko.

Obľúbený predajca potravín má aktuálne na Slovensku už 79. prevádzok a najnovšiu otvoril  v regióne Podpoľania.

V regióne Podpoľania vyrástol nový Kaufland, reťazec svoju 79. predajňu otvoril v Detve

Obchodný reťazec rozširuje svoju sieť, od 26. októbra 2023 budú môcť v Kauflande nakupovať aj obyvatelia Detvy a okolia. Nová predajňa ponúka široký sortiment tovaru, na svoje si prídu aj milovníci slovenských potravín.

V priebehu niekoľkých mesiacov sa Kaufland online trhovisko zaradilo medzi najväčšie online trhoviská na slovenskom trhu.

Úspešný štart: Kaufland.sk presvedčil širokým výberom

V priebehu niekoľkých mesiacov sa Kaufland online trhovisko zaradilo medzi najväčšie online trhoviská na slovenskom trhu. Slovenskí spotrebitelia oceňujú najmä veľký výber s miliónmi položiek v kategóriách nábytok, elektronika, záhrada, kuchyňa a domácnosť, tovar pre deti a bábätká, ale aj šport či móda.

Ďalšie tlačové správy

Tu nájdete ďalšie tlačové správy.

Kontakt pre médiá:
Lucia Vargová 
hovorca
e-mail: hovorca@kaufland.sk