Kaufland ilustračné foto

Informácia pre zákazníka

Spoločnosť Sun Garden Polska Sp.z.o.o.sp.k. aktuálne informuje o tom, že obidva produkty „Obojstranný podsedák, 38x42x3cm“ a „Obojstranný poťah na podsedák s vysokým operadlom, 113x50x7cm“ značky Countryside s produktovým číslom IAN 412319_2204 a IAN 412320_2204 (viď. etiketu na produkte) nespĺňajú požiadavky deklarovaného certifikátu GRS (Global Recycled Standard).

Verejnosť zahlasovala za 7 miest, kde Kaufland otvorí nové K Parky.

Je rozhodnuté, verejnosť zahlasovala za 7 miest, kde Kaufland otvorí nové K Parky

Tento rok sa do projektu zaregistrovalo 31 miest aj mestských častí z celého Slovenska, ktoré využili príležitosť súťažiť o nové športoviská. Hlasovanie na www.kauflandpark.sk prebiehalo od 17.8. do 20.9.2023 a mestské zastupiteľstvá aj obyvatelia sa doslova aktivizovali na sociálnych sieťach, aby v odovzdávaní hlasov podporili aj ostatných. A v ktorých slovenských lokalitách pribudnú budúci rok nové K Parky?

Kaufland ilustračné foto

Dôvodom stiahnutia výrobkov z trhu je potenciálne riziko kovových cudzích telies.

Stiahnutie z trhu sa týka týchto výrobkov s dátumom minimálnej trvanlivosti (DMT) a identifikačnými značkami: K-free lactose free, Nízkotučný tvaroh 200g s dátumom spotreby do 5.10.2023 a K-free lactose free, Tvarohový výrobok s jogurtom 200g s dátumom spotreby do 1.10.2023.

Voscarini Hugo Frizzante biele 0,75 L

VýrobcaHauser Weinimport GmbH sťahuje z dôvodu preventívnej ochrany spotrebiteľa nasledovný produkt: Voscarini Hugo Frizzante biele 0,75 Liter

Nedá sa vylúčiť, že jednotlivé fľaše sú kontaminované kvasinkami. Prítomnosť týchto kvasiniek môže viesť k následnému kvaseniu a prasknutiu postihnutých fliaš.

Pravidelné dávky vitamínov dostane tento rok viac ako 16 tisíc školákov a škôlkarov.

Ovocno-zeleninové utorky sú späť! Pravidelné dávky vitamínov dostane tento rok viac ako 16 tisíc školákov a škôlkarov.

Víťazi piateho ročníka projektu Čerstvé hlavičky, ktorý prebieha pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, získajú v školskom roku 2023/24 od Kauflandu takmer 150 000 kilogramov ovocia a zeleniny.

Kaufland otvoril v Šamoríne nový K Park.

Kaufland otvoril v Šamoríne nový K Park, na Slovensku postavil už 12 moderných ihrísk

Kaufland stavia K Parky po celom Slovensku, aby mladých odpútal od telefónov a priviedol ich k aktívnemu pohybu.

Kaufland spúšťa hlasovanie o moderné K Parky.

Kaufland spúšťa hlasovanie o moderné K Parky, zoznam víťazov má v rukách verejnosť

V 3. ročníku projektu sa o moderné športoviská uchádza 31 miest a mestských častí, o víťazoch rozhodne verejnosť. Hlasovanie práve štartuje.

Ďalšie tlačové správy

Tu nájdete ďalšie tlačové správy.

Kontakt pre médiá:
Lucia Vargová 
hovorca
e-mail: hovorca@kaufland.sk