Kaufland opäť rozširuje svoju obchodnú sieť – dnes otvoril novú predajňu v Tvrdošíne

Tvrdošín, 14. 07. 2022

Už 73 predajní naprieč celým Slovenskom patrí do siete obchodného reťazca Kaufland. Najnovšia dnes pribudla na Orave.

Široký sortiment, čerstvosť a kvalita za výhodné ceny –  to a ešte oveľa viac ponúka Tvrdošínčanom a okoliu prvá predajňa Kaufland v tomto meste na ploche viac ako 2 900 m².  Patrí k nej aj 243 parkovacích miest priamo pred budovou a rýchlonabíjacie stanice pre elektromobily, ktoré môžu zákazníci využívať.

PODPORIA CENTRUM VOĽNÉHO ČASU

"Na Slovensku pribudla ďalšia predajňa Kaufland a my veríme, že z jej ponuky si vyberie naozaj každý. Pri príležitosti otvorenia prvej predajne v Tvrdošíne zároveň s radosťou podporíme Centrum voľného času, ktoré miestnym deťom a mládeži poskytuje rôzne voľnočasové programy a aktivity,“ hovorí Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Od 14. do 16. júl, čiže počas prvých troch dní od otvorenia, prispeje Kaufland za každý nákup v hodnote minimálne 20 € sumou 1 € Centru voľného času v Tvrdošíne, ktoré okrem pravidelnej záujmovej činnosti organizuje rôzne podujatia a cez prázdniny aj detské letné tábory. Venované peniaze využijú na potrebné rekonštrukčné práce v centre, ale tiež na nákup pomôcok pre tvorivé aktivity.

"Finančnú pomoc od Kauflandu si veľmi ceníme, pretože nám pomôže upraviť priestory, ktoré využívajú deti a mládež v našom meste. A aj vďaka nej bude môcť Centrum voľného času rozšíriť svoje možnosti,“ skonštatovala Daniela Jurincová, riaditeľka CVČ v Tvrdošíne.

NÁKUPOM MÔŽETE AJ UŠETRIŤ

Ak v predajni Kaufland v Tvrdošíne nakúpite v deň otvorenia 14. júla nad 30 € a preukážete sa pokladničným bločkom pri infopulte, získate nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 5 €. Akcia platí iba pre prvých 2000 zákazníkov. V prípade, že všetky poukážky nebudú odovzdané v daný deň, zvyšné môžu dostať kupujúci za rovnakých podmienok v nasledujúci deň, alebo až pokiaľ sa neminú. Viac o akcii sa dozviete na informáciách priamo predajni.

Kaufland Slovenská republika v.o.s.
Tlačové informácie a hovorca
Trnavská cesta 41/A
831 04 Bratislava