Nakupujte v predajniach 21. storočia

Bratislava, 09. 08. 2018

Spoločnosť Kaufland prináša ďalší dôkaz o tom, že je flexibilným, moderným a dynamicky sa rozvíjajúcim obchodným reťazcom. Opäť inovuje svoje predajne, a to zavedením digital signage, ktorý slúži na prezentovanie aktuálnych akciových ponúk a kampaní spoločností prostredníctvom obrazoviek na predajniach. Ako prvá sa s digital signage môže pochváliť bratislavská predajňa v mestskej časti Nové mesto, ďalších 7 predajní Kaufland ju bude nasledovať.

"S takýmto digitálnym systémom sa už zákazníci mohli stretnúť v nákupných strediskách, na staniciach, hoteloch, či na letiskách, ale pre maloobchod je jedinečný. Obrazovky umiestnené na predajniach nám umožnia flexibilnejšiu komunikáciu so zákazníkmi a upriamenie ich pozornosti na vybrané informácie ako akciové produkty či projekty spoločnosti,“ vysvetlila Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland.  

Kaufland prešiel v poslednom období výraznými zmenami – zavedením samoobslužných pokladní a elektronických cenoviek na oddelení ovocia a zeleniny na predajniach, či zavedením mobilnej aplikácie, v ktorej okrem aktuálnej ponuky nájdu zákazníci aj recepty, či možnosť vytvorenia si nákupného zoznamu online. "Chceme, aby  u nás zákazníci zažili bezproblémový nákup v príjemnom a modernom prostredí,“ dodala L. Langová. S obrazovkami nielen vo vonkajších priestoroch predajne, ale aj na viacerých oddeleniach, ako sú pulty, oddelenie trvanlivých potravín, či pri pokladniach, Kaufland posúva komunikáciu so svojimi zákazníkmi na novú úroveň.

Kaufland Slovenská republika v.o.s.
Tlačové informácie a hovorca
Trnavská cesta 41/A
831 04 Bratislava